dziecka po I Komunii św.

(1)

Panie Jezu, mój Przyjacielu, dziękuję Ci, że mieszkasz w moim sercu i pragniesz czynić moje życie coraz piękniejszym. Spraw, proszę Cię, bym nie opuścił żadnego spotkania z Tobą i zawsze się radował Twoją Obecnością. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen .

(2)

Panie Boże, mój Dobry Ojcze, dziękuję Ci za dar Twojej Obecności w moim życiu. Raduję się, że mogę w Komunii Świętej przyjmować Twoją Miłość, która pozwala mi odkrywać jak piękny jest świat, który dla mnie stworzyłeś. Proszę Cię Dobry Ojcze, wspomagaj mnie zawsze w wybieraniu tylko tego, co dobre, bym osiągnąwszy świętość chwalił Ciebie na wieki. Amen.

(3)

Panie Jezu Chryste, mój Przyjacielu i Bracie, który kochasz wszystkich ludzi, dziękuję Ci za dar Komunii Świętej. Ty sam wspieraj mnie każdego dnia w wypełnianiu moich obowiązków i we wszystkim co jest ważne dla dobra mojego i moich bliskich. Niech Twoja łaska towarzyszy każdemu człowiekowi pragnącemu oglądać Twoje oblicze. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

(4)

Panie Jezu, Przyjacielu dzieci i każdego człowieka. Dziękuję Ci, że pozwalasz mi przyjmować obfitość Twojej Miłości w Komunii Świętej.
Spraw, bym radując się darem mojego życia, czerpał tylko w Tobie, siły do czynienia go coraz pełniejszym i piękniejszym. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.