z księgi łask

   “Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.”
[Mt 18,19]

   Modlitwa ma wielką siłę. Jeśli nosisz w sercu intencję o którą chcesz prosić Pana Boga, pozwól nam się włączyć we wspólną modlitwę. Będziemy się modlić w Waszych intencjach podczas cotygodniowych spotkań modlitewnych “Legionu Maryi” oraz podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdą I sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej zakończonej Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00

   O otrzymanych łaskach można napisać na parafialny adres poczty elektronicznej: parafia@lublin.marianie.pl

________________________________________________________

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!!

Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę, prosiłam o dar potomstwa i na początku lipca poczęło się nam dzieciątko. Wiele łask zesłał Pan Bóg dla naszego małżeństwa. Prosimy teraz z pokorą i ufnością o dar pracy dla mojego męża Daniela, który od stycznia tego roku poszukuje pracy.

Z serca przepełnionego wdzięcznością Bóg zapłać. Niech Matka Boża Królowa Pokoju wyprasza zdroje łask.

Dziękuję.

Katarzyna Pyznar

67 odpowiedzi na „z księgi łask

 1. Magdalena pisze:

  Szczęść Boże,
  proszę o za moje małżeństwo, o zdrowie psychiczne dla mnie, bym się podleczyła i w niedalekiej przyszłości o pracę na stałe.
  Język,Ty się tym zajmij.
  Matko Boża Pompejańska, Wspomożycielki Wiernych i wszyscy święci módlcie się za nami!

 2. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji powrotu do mnie Narzeczonego Artura, który mnie porzucił.Bardzo cierpię i nie mogę sobie poradzić.Blagam o modlitwę.Bog zapłacić.Z głęboką ufnością prosi Iwona.

 3. Joanna pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę, o dar poczęcia i urodzenia zdrowych dzieci dla Joanny i Tomasza Nowak. Bóg zapłać.

 4. Monia pisze:

  Proszę o modlitwę za szczerą i prawdziwą miłość. Abym potrafiła się otworzyć przed drugą osobą.

 5. Iwona pisze:

  Szczesc Boze, prosze o laske powrotu bylego narzeczonego Artura,ktory mnie porzucil.Drogi mojego zycia gestym pokryly sie cierpieniem.Nie potrafie bez niego zyc.Blagam o modlitwe.Jezu ufam Tobie.Amen.
  Prosi Iwona

 6. monia pisze:

  Bardzo proszę, o modlitwę w intencji mojego ukochanego by do mnie wrócił, bardzo go Kocham i wiem że on bardzo mnie Kocha…Wiem że ten związek jest dla nas. Błagam o modlitwę. Bóg Zapłać.

 7. Kasia pisze:

  Bardzo proszę o dar potomstwa dla Kasi i Damiana

 8. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia mojego małżeństwa. Aby w moim mężu na nowo odrodziła się miłość do mnie , żeby wrócił do mnie i dzieci. Proszę, żeby w jego sercu znalazła się siła do walki o naprawę naszej rodziny.

 9. ALICJA I RAFAL pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę
  W INTENCJI BOGU WIADOMEJ….. ❗Bog zaplac.

 10. Lidia pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę
  O DAR
  POTOMSTWA dla
  Lidii i Radosława Firek!!!!!!
  O DAR
  POTOMSTWA dla Tomasza i Katarzyny Ługowskich!!!!!!
  O Potrzebne łaski dla moich bliskich
  I W
  INTENCJI BOGU WIADOMEJ….. ❗❗❗

  Niech będzie pochwalonyJezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica ❕❗

 11. Paweł pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji odbudowy związku z ukochaną

 12. Ewa pisze:

  Proszę o dar macierzyństwa. Jesteśmy po dwóch poronieniach i pragniemy, aby mogło się nam szczęśliwie narodzić dziecko. Proszę o dary Ducha Świętego dla lekarzy i dla nas.

 13. Oliwia pisze:

  Proszę o modlitwę żeby Paweł do mnie wrócił jest on moją miłością wiem że to ten jedyny pragnę żeby został moim mężem

 14. Agnieszka pisze:

  A ja prosze ciebie Panie Boze o zdjecie ze mnie tego bólu jakim jest znalezienie pracy ?Prosze cie Panie Boze pomoz mi nieśc ten krzyz mojego zycia niech mnie juz nie przytlacza niech nie bedzie taki ciezki i bolesny bo kazda moja łza jest jak gwozdzi wbity w twoje cialo Panie .Pomoz mi bo ja juz nie mam sily by isc ,jestem osoba zdrowa lecz to moja dusza cierpi jak najgorszy ból w chorobie ,pomoz mi Panie bo nie wiem gdzie mam szukac pomocy .

 15. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę, żeby Piotr wrócił do mnie, żeby Bóg rozwiał jego obawy związane ze związkiem, żeby napełnił go odwagą

 16. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Karola ,żeby pozbył się leku przed miłością i żeby zmienił się na lepsze.

 17. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji odbudowania związku Justyny i Mariusza i błogosławieństwo Boże dla nich.

 18. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę, żeby Damian wrócił do mnie i mnie pokochał.

 19. Ufając Bogu pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Pawła M. oraz uzdrowienia zerwanych relacji.

 20. Majka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Marcina o wybudzenie się ze śpiączki, poprawę wyników badań oraz o powrót do zdrowia. Bóg Zapłać.

 21. Agata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy. Proszę także o przemianę serca Pawła o dary Ducha Św., aby nie mylił miłości z chwilowymi uczuciami. Proszę o łaskę skruchy i pokory dla jego serca, aby nie zmarnował tego co do tej pory udało nam się zbudować. Proszę, aby nasza relacja została odbudowana i była trwała.

 22. Zuzia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za moją miłość Daniela, abyśmy mogli znowu być razem, aby jego serce znowu napełniło się taką miłością jak kiedyś do mnie.
  Aby zmienił podejście i nie zostawiał mnie, proszę goraco o modlitwę. Proszę Cię Panie Jezu, złącz nas ponownie. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Bóg zapłać.

 23. N pisze:

  Proszę gorąco o modlitwe o powrót mojego ukochanego do dzieci i do mnie, byśmy mogli wybaczyć sobie i zapomnieć wszystkie krzywdy sobie nawzajem wyrządzone. Żeby Maryja zasiała w jego sercu na nowo ziarno miłości do mnie i dzieci, abyśmy mogli być razem w zdrowiu i chorobie. Bóg zapłać…

 24. Dorota pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu mojej wielkiej miłości- Tomka. Abyśmy wybaczyli sobie wszystko co złe, abyśmy mieli szansę odbudować nasz związek, aby pokochał mnie tak jak kiedyś, i abyśmy wybaczyli sobie wszystko co złe. Bóg zapłać

 25. Kasia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo, żeby się nie rozpadło i żebyśmy się na nowo szczerze pokochali.
  Bóg zapłać.

 26. k pisze:

  Błagam o modlitwę o mnie i mojego ukochanego D, który ode mnie odszedł i nie widzi szans na powrót, bo fakt naszych odmiennych wiar go przeraża. Kocham Go całym sercem i błagam Boga, aby usunął z niego te wszystkie obawy i ograniczenia i abyśmy dostali jeszcze jedną szansę.

 27. Beata pisze:

  O przemianę serca Wojtka, żeby do mnie wrócił, żeby się odezwał i chciał spotkać. Bóg zapłać. Jezu Ty się Tym zajmij.

 28. ewa pisze:

  Proszę o modlitwę, by osoba którą kocham wróciła do mnie

 29. Daria pisze:

  Proszę, aby miłość mojego życia M do mnie wrócił. Błagam o modlitwę!

 30. A pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia Wiktorka. Błagam o dar prawidłowego rozwoju i uleczenia serduszka. Z Panem Bogiem.

 31. Tadeusz Miluski pisze:

  Proszę o modlitwę do Jezusa Chrystusa w intencji Uli, która mnie opuściła, a którą bardzo kocham i żeby jej serce wypełniła miłość do Jezusa Chrystusa i abyśmy resztę życia mogli spędzić razem w miłości i szczęściu

 32. Piotr pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę, by zasiać w sercu Doroty ziarno, aby odwzajemniła ponownie moje uczucia a jeżeli wolą Bożą jest żebyśmy byli razem, to proszę by Bóg, Maryja dali mi znać, że to ona…

 33. Nina pisze:

  Proszę gorąco o modlitwe o powrót mojego ukochanego Huberta, byśmy mogli wybaczyć sobie i zapomnieć wszystkie krzywdy sobie nawzajem wyrządzone, byśmy według planów staneli na ślubnym kobiercu i stworzyli szczery dojrzały związek małżeński.

 34. Renata pisze:

  Panie Jezu, błagam Cię o to, abyś raczył powołać nasze małżeństwo do życia, o dar przemiany serca męża, o przebaczenie, uzdrowienie naszej miłości, o światło Ducha Św., aby go doprowadził do rodziny. Panie Boże, w Trójcy Jedyny, racz uzdrowić naszą miłość i pobłogosławić naszej rodzinie, ulituj się nad nami, naszą nędzą.

 35. Karolina pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie dla mojego narzeczonego. By nawrócił się do Boga i żeby znów mnie pokochał, by zobaczył i uświadomił sobie jak jestem dla niego ważna. Proszę o modlitwę byśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę. Bóg zapłać.

 36. Natalia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę aby mój ukochany wrócił do mnie i abyśmy mogli stworzyć prawdziwy, kochający związek mimo wszystkich przykrości których doświadczyliśmy.

 37. Marta pisze:

  Błagam o modlitwę, żeby Jan wrócił do Marty, żeby w końcu stworzyli szczęśliwą rodzinę i zamieszkali razem. Ich córka bardzo cierpi przez tę sytuację. Proszę o pomoc dania im szansy bycia razem.

 38. ANNA pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego Rafała, by wrócił do mnie i by poczuł uczucie miłości względem mnie takie jakim ja Jego darzę.

 39. Wiola pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i Kamila, aby do mnie i mojego synka wrócił. Abyśmy się kochali i byli Rodziną jak dawniej. Aby nie było przeszkód na drodze do bycia nam razem. Tak bardzo go potrzebujemy wraz z naszym synem, który bardzo za nim tęskni. Bardzo go kochamy i wiemy, że on nas też, ale jest przeszkodą do bycia razem. Proszę o modlitwę za nas. Bóg zapłać.
  Wiola.

 40. ASIA pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę za wstawiennictwem o. St.Papczyńskiego o upragniony dar macierzyństwa i ojcostwa dla Izy i Renzo, oraz dla Radka i Ewy i o rodzeństwo dla ich córki Natalii. Miej ich w swojej opiece. Ojcze Stanisławie proszę wysłuchaj mej modlitwy.

 41. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę, aby mój ukochany Adaś do mnie wrócił i kochał mnie tak żarliwie, czysto i pięknie jak kiedyś. Żeby Maryja zasiała w jego sercu na nowo ziarno miłości do mnie i abyśmy mogli być razem w zdrowiu i chorobie.

 42. aga pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji otrzymania przeze mnie pracy i poprawy naszej sytuacji finansowej, a także o pomoc w depresji. Bóg zapłać!

 43. nata pisze:

  Chciałabym poprosić, błagać wręcz, o pogodzenie się z moim ukochanym, by była między nami miłość jak dawniej i byśmy mogli razem przez życie kroczyć. Błagam o pomoc bo czuję że bez niego tracę chęć do życia. Bóg zapłać.

 44. Marta pisze:

  Chciałabym bardzo prosić o modlitwę w intencji moim i mojego ukochanego by w moim ukochanym odrodziło się znowu uczucie do mnie i dał nam ostatnią szansę byśmy mogli iść przez reszte życia razem.

 45. Julia pisze:

  Za wstawiennictwem o. Papczyńskiego modlę się do Boga miłosiernego o dar życia dla małego Adasia, który będąc 27 tygodni pod sercem swojej mamy Doroty chce się już wydostać “na zewnątrz” – dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, z miłością wysłuchuje próśb swoich wiernych przyjaciół.

  O. Papczyński – módl się za nimi, proszę!

 46. Angelika i Dariusz Broniszewscy pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Dariusza o dar macierzyństwa i dar ojcostwa, abym w końcu zaszła w tak dlugo wyczekiwaną i upragnioną ciążę. Już 5 lat czekamy i co miesiąc rozczarowanie abym w końcu na teście zobaczyła dwie upragnione kreski i urodzila zdrowe dziecko. Z Panem Bogiem.

 47. Kochająca osoba pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Michała, byśmy się razem zeszli ponownie. Bardzo go kocham i pragnę by wrócił, żebyśmy mogli z powrotem być rodziną. Bog zapłać.

 48. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę o dar poczęcia i urodzenia zdrowych dzieci. Bóg zapłać

 49. Karolina pisze:

  Chciałam podziękować za modlitwę o dar potomstwa za to bym w końcu mogła zajść w upragnioną ciążę.. po 2 poronieniach.. po 8 miesiącach walki udało się.. Boże miej nas w swojej opiece i spraw by to dziecko zdrowo się rozwijało i zostało z nami
  Bóg zapłać

  • Ewa pisze:

   Karolino, niech Pan Wam błogosławi! miło wiedzieć, że modlitwy dają efekty. To nas umacnia w dalszej modlitwie. Co środę czytamy intencje przed Najświętszym Sakramentem.

 50. Proszę o gorącą modlitwę za mojego tatę, aby wyszedł z nałogu alkoholowego, zgodę i miłość w rodzinie, której tak brakuje i za osobę bliską mi sercu, abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę.

 51. kasia pisze:

  Z całego serca błagam o modlitwę w intencji osoby, którą kocham. Błagam o jego powrót do mnie i o wysłuchanie modlitw, które stale zanoszę do Boga Ojca! Proszę o modlitwę. Bóg zapłać!

  • okolioza77 pisze:

   Droga Kasiu, obawiam się że modlitwa o powrót ukochanej osoby może być skuteczna, jeśli dana osoba chce tego powrotu. Bóg przecież nie może zmieniać ludzkiej woli. Dlatego też ten typ próśb jest często długotrwały, czasochłonny, a i tak nie jest skuteczny w 100% Za dużo zależy od wolnej woli drugiej osoby. Niemniej życzę powodzenia.

 52. Tamara pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o dar zdrowia z nieuleczalnej choroby, żebym mogła zajmować się dziećmi, rodziną, innymi na chwałę imienia Pana. Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. Bóg zapłać!

 53. mąż Michał pisze:

  Błogosławiony Ojcze Święty Janie Pawle II Nasz Wielki Orędowniku i Wspomożycielu w trudnych sprawach, za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę dla mojej żony Agnieszki, dla mnie i naszego małżeństwa. Wierzę w moc mej modlitwy i Twą zbawienną pomoc. Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski o które się modlę – cud uzdrowienia i uratowania naszego małżeństwa, by nie doszło między nami do rozwodu, a miłość, która nas kiedyś połączyła oby odrodziła się na nowo. Uproś mi proszę dar umocnienia mej wiary, nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, pełen ufności, proszę Cię o łaskę wysłuchania i obdarzenia tym, o co się modlę za wstawiennictwem Błogosławionego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie, Panie. Amen.

 54. Wojciech pisze:

  Szczęść Boże,
  Bardzo dziękuje za dotychczasowe modlitwy. Chcialem znów prosić o modlitwę o łaskę uzdrowienia z lęków, klaustrofobii, stanów depresyjnych, zranień
  wewnetrznych, oraz urazów kręgosłupa. Ja ze swej strony polecam Was naszemu Bogu. Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem.

 55. Ania pisze:

  Serdecznie prosimy o modlitwę o zdrowie dla naszego synka Jasia i dar wiary dla nas. Bóg zapłać.

 56. anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia dla mojego piecioletniego syna Jasia chorego na białaczkę,szcześliwy przebieg leczenia. Bog zapłać.

 57. Karolina pisze:

  Bardzo proszę Was Kochani byście wstawiały się do naszego ukochanego Pana Jezusa za Marceliną, Julką i Agnieszką które są zniewolone przez złe duchy o doświadczenie jak bardzo Pan Bóg je kocha i o uwolnienie i jeszcze za Krzyśka który nie widzi sensu życia i ma również problemy duchowe. Z góry Bóg zapłać! 🙂

 58. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę o dar poczęcia i urodzenia zdrowych szczęśliwych dzieci

 59. anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za bratanka Tomasza o zdrowie i sprowadzenie go na drogę abstynencji

 60. Wojciech pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę – o łaskę uzdrowienia z lęków, klaustrofobii, ran psychiczno-duchowych-emocjonalnych, które je wywołują, oraz uzdrowienie wspomnien i urazów kręgosłupa. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdeczenie. Z Panem Bogiem.

 61. Córka pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia dla taty. Bóg zapłać.

 62. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny o łaskę wiary i nadziei w ciężkich chwilach, o jak najlepsze rozwiązanie jej trudnej sytuacji a jeśli jest to zgodne z wolą Bożą to o łaskę urodzenia zdrowego dziecka, Bóg zapłać.

  • Beata pisze:

   Witam serdecznie! Dziękuję za cud modlitwy,dzięki której mój syn Janek został w tym roku studentem weterynarii w Lublinie. Bardzo proszę o dalszą modlitwę by znaleźć w Lublinie cichą, sprzyjającą naukę i miłą Bogu kwaterę dla Janka. Poprzez modlitwę moich sióstr i braci w Szkaplerzu wysłuchaj mnie Maryjo. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Beata.

 63. Alicja pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę wypraszającą dla mnie dar potomstwa.Bóg zapłać.

 64. matka i żona pisze:

  Proszę gorąco o modlitwę w intencji moich chorych dzieci o łaskę zdrowia dla Elżbiety i Katarzyny. Błagam o modlitwę za męża o łaskę trzeżwości. Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *