RELACJE…

…czwarta.

Ostatnie dni “Kolonii pełnych wrażeń”. To zajęcia rękodzielnicze podczas, których można było wykonać kolczyki dla siebie albo dla kogoś bliskiego jako prezent. Był to także czas na dokończenie zakładki do książki, etui na telefon lub maskotki filcu w kształcie sowy. Ostatnie dni to także ostatnia szansa na szaleństwo na pobliskiej plaży, gdzie oprócz kąpieli koloniści korzystali ze zjeżdżalni, oraz próbowali swoich sił w skokach do wody ze specjalnie przygotowanej skoczni. Na sam koniec przyszedł czas na podsumowanie, rozdanie nagród oraz pożegnanie przy wspólnych grupowych zabawach.

…trzecia.

I oto kolejne dni “Kolonii pełnych wrażeń”, dni przepełnione aktywnymi formami spędzania czasu. Do takich form możemy zaliczyć wizytę w aquaparku w Pluskach koło Olsztynka, park linowy, spływ rowerkami wodnymi, a także zwiedzanie zamku w Nidzicy. Podczas manualnych zajęć w ramach warsztatów rękodzielniczych koloniści wykonywali drewniane zakładki do książek, natomiast warsztaty taneczno-teatralne zamieniły się w wieczorną kolonijną Zumbę.

…druga.

Półmetek “Kolonii pełnych wrażeń” już dawno za nami, czas biegnie szybko co sprawia, że do końca koloni już bardzo blisko. Od ostatniej relacji koloniści podczas zajęć rękodzielniczych wykonali z filcu etui na telefony komórkowe i filcowe sowy. Umiejętności manualne rozwijali także na zajęciach garncarskich ucząc się obsługi koła garncarskiego przy użyciu którego toczyli kubeczki lub miski. Każdy kolonista miał okazję zabawić się w projektanta mody i przy użyciu farb do tkanin wymalować swoją kolonijną zieloną czapkę. Podczas koloni nie mogło także zabraknąć dyskoteki oraz wspólnego ogniska. Dzięki słonecznej pogodzie nad miejscowym jeziorem doskonalimy nasze umiejętności pływackie. Nasze wspomnienia przedstawiamy w galerii zdjęć do której serdecznie zapraszamy.

…pierwsza.

Kolonie w Lidzbarku trwają w pełni!!! Po czterech dniach pełnych wrażeń, przepełnionych uśmiechem przyszedł czas na pierwszą relację. Koloniści na dobre zadomowili się w ośrodku kolonijnym, w którym zamieszkują w domkach sześcioosobowych. Każdy dzień wypełniony jest wieloma atrakcjami wśród których jest plażowanie i kąpiel w jeziorze Welskim nad którym czekają dla dzieci dwie zjeżdżalnie chętnie wykorzystywane przez naszych kolonistów. Wieczorami gromadzimy się na wspólnych zabawach, podczas których taniec “Kaczuchy” i zabawa “Zorro” są punktem bez którego spotkanie nie może się odbyć. Podczas “Koloni pełnej wrażeń!” koloniści odwiedzili Toruń, w którym zwiedzili wspólnie z przewodnikiem najważniejsze miejsca Starego Miasta. Podczas wycieczki zwiedziliśmy również Żywe Muzeum Piernika gdzie wzięliśmy udział w produkcji własnych pierników. A co widzieliśmy to sfotografowaliśmy i w galerii zdjęć umieściliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *