KOLONIE 2016

mapa_biskupinOd poniedziałku – 2 sierpnia 2016 r. rozpocznie się realizacja drugiej części projektu pt. “Wakacje pełne wrażeń”. Na kolonie wyjeżdża grupa około 55 osób: dzieci i młodzieży oraz wychowawców wraz z ks. Krystianem i koordynatorem p. Krzysztofem. Miejscem pobytu naszej grupy będzie miejscowość Przystań Biskupińska w gminie Gąsawa. Informacje o samym pensjonacie można znaleźć na stronach OŚRODKA>>> .

Przystań BiskupińskaGospodarcze na Facebooku piszą o sobie między innymi: “…Przystań Biskupińska zaprasza do legendarnej ,,krainy 130 jezior,” położonej w samym centrum Szlaku Piastowskiego. Bogata przyroda, liczne zabytki i atrakcje turystyczne sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe, pełne historii, magii i skrywanych od wieków tajemnic. Poznaj świat pradawnych biskupińskich osadników, odkryj skarby Diabła Weneckiego, stań oko w oko z dinozaurami, zgłębiaj tajniki pracy archeologa. Rozwijaj swoje zainteresowania i poznawaj nowe pasje. Wyrusz razem z nami w niezwykłą podróż po Szlaku Piastowskim!”

A wszystkie te informacje i jeszcze więcej można znaleźć jak pisałem wcześniej na stronie Facebooka>>>.HERB_gasawa

O atrakcjach turystycznych, których część będzie udziałem naszej grupy kolonijnej można znaleźć na stronie Gminy Gąsawa>>>.

A jak będzie? Dowiadywać się o tym będziemy z relacji, które będą nadsyłane, a które będziemy zamieszczać na osobnej stronie, na którą zapraszamy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *