święcenia diakonatu i prezbiteratu

W dzisiejszą sobotę rozpoczęliśmy w naszej parafii serię ważnych uroczystości.

Oto 68 dzieci dzisiaj po raz pierwszy w pełni uczestniczyło Ofierze Eucharystycznej. Przyjęli do swojego serca żywego i prawdziwego Chrystusa. Niech ich wzmacnia i prowadzi przez życie

W sobotę Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą o godz. 18.00 oraz na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. będziemy się modlić o wylanie darów Ducha Świętego na Parafię, uwielbiać Ducha Świętego modlitwą i tańcem, na zakończenie wspólna agapa.

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego – 3 czerwca, podczas Mszy św. o godz. 12.30, ks. bp. Józef Wróbel udzieli święceń diakonatu i prezbiteratu naszym alumnom ze Zgromadzenia Księży Marianów. Serdecznie zapraszamy. Ci którzy nigdy nie uczestniczyli i nie widzieli święceń kapłańskich niech czują się zaproszeni w sposób szczególny.

O innych uroczystościach, na które już teraz zapraszamy, będzie można przeczytać w kolejnych wpisach w najbliższym czasie.

Podziel się:
Ten wpis został opublikowany w kategorii liturgia, modlitwa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *